2/06/2015
Тканини різновиду «CHANEL»

Цікаво, чи помічали Ви, що один з провідних будинків мод CHANEL з року в рік, з сезону в сезон демонструє широкій публіці як свою візитну картку моделі з однієї унікальної тканини. Ні, не в сенсі з однієї і тієї ж, а з шикарної тканини з переплетенням рогожка. Її нитки букльовані, завжди меланжовані, тобто в переплетенні беруть участь мінімум 3 кольори, а то і більше. І це додає тканині певної фактури – утворюється своєрідний шашковий малюнок. Його переплетення добре проглядається з лицьової та зворотньої сторони. Дизайнери настільки творчо підходять до підбору кольорової гами тканин, що вони виходять всі прекрасними. Поєднувані нитки бірюзи з ніжно блакитним і білим відтінком, переплетені в одне ціле, карамельний з бежевим і пастельно-рожевим кольором і багато інших відтінків, про які не варто багато говорити – їх потрібно просто один раз побачити. І цього буде досить, щоб в них закохатися. Ніжні, спокійні, не кричущі, а навпаки, приємні для ока кольори настільки передають жіночність і стриманість цієї тканини, що відвести очей від неї просто неможливо. А доторкнувшись до неї, Ви відчуєте її рельєфність, рихлість, гнучку текстуру, вона м’яка і приємна на дотик. Що казати – ця тканина створює натхненний настрій. З неї хочеться не просто шити, а творити шедеври. Вона створена для цього. Адже не дарма одяг будинку CHANEL з цієї тканини завоював свою популярність і так довго тримається на вершині п’єдесталу.

 

Питання, що з неї шити, щонайменше, просте, адже відповідь – в цій статті. Подивіться покази CHANEL. Фасонам з цієї тканини властиві прямі лінії, мінімум підрізів, в жакетах – V-подібні вирізи, довжина жакета – до середини стегна, потаємні кнопки. У демісезонному пальто – напівприлеглий силует, довжина до середини коліна, край рукава – з бахромою з розплетених ниток цієї тканини.

 

Обравши цю тканину, Ви ні в якому разі не пошкодуєте, адже всі переваги перераховані, а за Вами – фантазія і бажання творити.

 

Фото надане chanel.com