20/09/2017
Топ 5-головних кольорів осені 2017

Модна осінь цього року буде особливо яскравою!

Експерти Pantone назвали основні кольори, які будуть на піку популярності у цьому сезоні.

 

Отже, головний колір сезону осінь-зима 2017-2018 – вогненний червоний. Це безумовний «фаворит», який можна використовувати в усіх стилях, починаючи від звичного casual і завершуючи стильним діловим образом. Модні експерти і дизайнери вибирають червоний для своїх колекцій (OscardelaRenta, DerekLam, MaxMara, MassimoDutti) і роблять акцент на монолуках, для створення яких використовуються якісні італійські тканини.

 

Колір «Золотистий лайм» – окраса осінніх колекцій. В основі цього унікального кольору лежить комбінація популярних кольорів весни – «сонячний жовтий» і «насичений зелений». Яскравий лайм з особливим золотистим відтінком вдало компонується з темними контрастними кольорами – бургунді, індиго, вугільно-чорний (колекції GabrielaHearst, MaxMara).

 

Актуальний в усі часи натуральний бежевий колір з різноманітними нюдовими відтінками – визнаний тренд осіннього сезону 2017. Досить купити тканину потрібного вам бежевого тону (теплий червонувато-коричневий або більш холодний сіро-бежевий), і можна сміливо носити стильні піджаки з вельвету, об’ємні трикотажні реглани або легкі шовкові сукні та блузи (колекції MarcJacobs, JonathanSimkhai).

 

Відкриття осені 2017 – вподобаний багатьма ніжно-рожевий BalletSlipper, який дизайнери пропонують використовувати як основний для створення стильного лука в період осінь-зима 2017-2018.

 

Розкішний і витончений колір бордо, який ще називають «Баклажан» або «Золотистий портвейн» – модне відкриття цього сезону. Цей самодостатній і практичний колір ідеально виглядає в монохромних образах, а також у поєднанні з популярними сірими, бежевими і зеленими відтінками (колекції VictoriaBeckham, MichaelKors).