3/06/2015
Як вибрати тканину для офісного стилю одягу

У даній статті поговоримо про тих, кого літня відпустка обійшла стороною; хто замість в’єтнамок і пляжного місця під сонцем старанно трудиться на своєму, сподіваємося улюбленому, робочому місці; про тих, хто залишився в літні спекотні дні в прохолодному офісному приміщенні. Які тканини підійдуть для офісного одягу в літню пору року? Напевно, кожен задавався цим питанням.

 

Заходячи з задушливої вулиці в приміщення, де панує свіжість прохолоди, Ви не раз помічали перепад температур. Так як же правильно вибрати одяг, щоб відчувати себе комфортно? Віддавайте перевагу костюмам, адже Ви зможете обіграти ситуацію, просто знявши жакет, якщо Вам жарко, або одягнувши його, якщо Вам холодно. Для ділових костюмів підійдуть костюмні тканини із застосуванням поліамідних волокон. У процентному вмісті натуральних волокон, таких, як тонка шерсть або бавовна, повинно бути не менше 95%. Тому що чим більше в складі синтетики, тим більш жарко та некомфортно буде Вам. Однак застосування поліамідних волокон в костюмних тканинах має одну з корисних властивостей – це надання стійкості до стирання. Введення поліамідних волокон покращує механічні властивості тканин, збільшує їх жорсткість, тому їх додають у невеликому процентному співвідношенні.

 

Також костюм можна пошити з літніх легких букльованих тканин різновиду «Шанель». Здається, що ці тканини ніколи не вийдуть з моди, і це заслужено, адже дизайнери провідних будинків мод з сезону в сезон раз у раз демонструють їх у своїх нових показах. За складом букльовані тканини різновиду «Шанель» складаються з переплетення бавовняних, шовкових і вовняних ниток. Для літа вибираємо з великим вмістом бавовняних волокон. З такої тканини Ви створите елегантний жіночий образ, оскільки тканина приємна на дотик і м’яко лягає. Вона підійде також і для жакета, спідниці або плаття.

 

Але будь-який діловий костюм не може обійтися, звичайно ж, без сорочки або блузи. У цьому випадку Ваш вибір буде серед таких тканин, як батист, поплін, шовк, штапель, а також шифон. Звичайно, шифон досить прозорий в комбінації з діловим костюмом. Але блуза з шифону буде хвилюючим доповненням до строгого костюма. А кому заважає зайва прозорість – до будь-якого шифонового виробу можна підібрати, наприклад, шовкову підкладку. Зробіть блузу у вигляді подовженого топа на тонких бретелях. Пам’ятайте про те, що шовк і шифон люблять свободу. Не шийте з цих тканин облягаючі фасони. Пограйте з напуском, драпіруванням, рюшами і воланами. Стрейчеві поплін та коттон, навпаки, підкреслять переваги вашої фігури. І з них не складе особливих труднощів зробити напівприлеглий силует сорочки. До речі, ці тканини в складках добре тримають форму, і тому ви можете зробити рукав «ліхтарик» або красиві защипи на ліфі. Якщо говорити про штапель, то ця тканина не прозора, м’яка і приємна на дотик. Вона м’яко лягає і не завжди стрейчева. Тому сильно затягувати її не рекомендується.

 

Безумовно, костюм робить образ строгим, офіційним і, звичайно ж, статусним. Його потрібно одягати на роботу, але не кожен день. Ми, дівчата, натури витончені, романтичні, і нам так хочеться хоч іноді порушувати правила офісного стилю, ну хоча б трохи. І тоді ми вибираємо сукню. Так, вона повинна бути напвіприлеглою, до середини коліна або трохи вище, але ми дозволимо собі відважитися на незвичайний для офісного стилю виріз, наприклад, асиметричний; зробимо підрізну з-під грудей, з невеликими защипами сукню, можна навіть з маленьким приспущеним рукавом. І … вуаля … Ми додали трохи доречної романтичності до даного стилю. Якою сукня має бути за кольоровою гамою? Та якою завгодно: чорною, сірою, темно-синьою, кораловою, бежевою, кольору фрез або бірюзи – це вже Ваш вибір. А тканину можна підібрати серед костюмних крепів, стрейчевих коттонів, жаккардів і фукре.

 

Оскільки Ви більшу частину часу проводите на роботі, яку б сукню чи костюм Ви не вибрали, найголовніше – Ви повинні себе почувати легко і впевнено.

 

 

Фото надане Style.com